Książkowa okazja

Witajcie!Po dość długiej przerwie wracam z nowym postem :) Już jakiś czas temu obiecałam sobie, że znajdę więcej czasu na czytanie książek. Tak mijały dni, tygodnie a ja nie miałam kiedy się za to zabrać. Ciągle było mi nie po drodze do biblioteki, a wszystkie interesujące książki w moim domowym zbiorze już przeczytałam. Kilka dni temu załatwiając swoje sprawy na mieście, natknęłam się na stoisko z używanymi książkami. Wybór był ogromny, mnóstwo książek różnych autorów za grosze. Tak oto, po dłuższej chwili w moje ręce trafiły...

... każda w zawrotnej cenie 5zł ;) Obie idealnie wpasowują się w to, co lubię najbardziej. Thrillery, thrillery medyczne, kryminały, powieści sensacyjne, horrory i wszystkie inne książki z nutą tajemnicy i dreszczykiem emocji. 

Brian McGilloway Aleja szubienic to książka, po którą sięgnęłam w pierwszej kolejności. Okładka, jak widać na zdjęciu jest troszkę podniszczona, w środku kilka kartek było pogiętych. To jednak nie w żadnym wypadku nie przeszkadza mi w lekturze :)Przy wyborze kierowałam się opisem, który wydał mi się bardzo interesujący. Nie myliłam się, ponieważ historia mocno mnie wciągnęła. W tej chwili zostało mi jeszcze ok. 50 stron do końca.Druga z książek, Barry Eisler Linia uskoku jest w idealnym stanie, wygląda jak nowa. Cieszy mnie to zwłaszcza, że wydałam na nią tylko 5zł :)


Tutaj również kierowałam się opisem, który wydał mi się ciekawy. Póki co jeszcze nie zaczęłam jej czytać, ale sięgnę po nią jak tylko dokończę tamtą. Teraz zachęca mnie również opinia mamy, która stwierdziła, że książka jest dobra :)

A Wy, lubicie czytać? Po co sięgacie najczęściej? Wolicie kupować nowe, wypożyczać czy polować na takie okazje w niskich cenach? :) A może polecacie coś, co warto przeczytać?

Czekam na komentarze, Adi.

1 komentarz:

  1. Lubię czytać, jednak najchętniej sięgam po romanse, zazwyczaj kupuję i powoli robi się z tego kolekcja, mimo iż dążę do minimalizmu:)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga! Każdy ślad Twojej obecności tutaj bardzo mnie cieszy :) Wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na nie z przyjemnością. Chętnie również odwiedzę Twojego bloga, zostaw tylko jakiś ślad po sobie ;)

Copyright © 2014 Kuferek z Pięknem , Blogger