TAG: 10 faktów o mnie.

Witajcie!


Przeglądając inne blogi natrafiam na przeróżne tagi. Jedne podobają mi się mniej, inne bardziej. Żaden nie zachwycił mnie na tyle, żeby zrobić go u siebie. Aż do teraz ;)
Na blogu Inkubator Piękna znalazłam tag 10 faktów o mnie, wymyślony przez autorkę. Postanowiłam, że zrobię go, dając Wam tym samym okazję do poznania mnie lepiej ;)

1. Ile blogów prowadziłaś/eś?
Tak naprawdę ten jest pierwszym blogiem, który ma więcej niż 2-3 posty ;) W czasach gimnazjum coś tam zakładałam, kasowałam. Nie wiem ile dokładnie tego było, ale nie dużo. Taka sytuacja ;)

2. Czego się boisz?
Myślę, że jak większość ludzi boję się samotności, straty kogoś bliskiego, choroby, śmierci, wojny itd... Z takich bardziej indywidualnych lęków, to pająków, myszy, całkowitej ciemności i... niektórych kotów ;)

3. Słowa/cytat, który jest dla mnie ważny.
"Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać". Dlaczego akurat ten? Przypomina mi o czymś bardzo ważnym, co jest częścią mnie. 

4. Introwertyk czy ekstrawertyk?
Bardziej introwertyk, chociaż czasami blisko mi do ekstrawertyka. Lubię towarzystwo innych ludzi, szczególnie jeśli dogaduję się z kimś dobrze. Czasami jednak lubię posiedzieć sama ze sobą. Uwolnić myśli, poczytać i niczym się nie przejmować. Taka chwila dla siebie z dala od innych ludzi.

5. Jaką cechę w sobie lubisz, a jakiej nie lubisz?
Lubię w sobie kilka cech, ciężko wybrać jedną jedyną :P Uczciwość, punktualność, empatia, bycie pomocną osobą, na którą można liczyć i tak dalej. Nie lubię za to tego, że bywam zbyt wrażliwa i zdarza się, że niepotrzebnie wracam i analizuję przeszłość. Tylko nastrój mi pada przez to :P

6. Umysł ścisły / humanista.
Chyba bardziej umysł ścisły, w końcu studiuję matematykę :P Język polski też lubię, zawsze podobało mi się interpretowanie wierszy :D Inne przedmioty humanistyczne raczej nie dla mnie. Zawsze lubiłam też fizykę, chemię jednak niekoniecznie ;)

7. Kim chciałaś/eś być jako dziecko?
Aktorka? Piosenkarka? Tancerka? Gdzie tam! Marzyło mi się bycie kierowcą rajdowym :D

8. Impreza w klubie czy wyjście na pizzę?
Hmmm... ciężki wybór ;) Myślę, że to i to, chociaż spokojne wyjście na pizze, piwo itd ze znajomymi jest częściej wybieraną przeze mnie opcją.

9. Wieś czy miasto?
Wieś blisko miasta ;) W bloku mogłabym mieszkać teraz, bez własnej rodziny. Z mężem i dziećmi wybrałabym zdecydowanie własny dom w spokojnej okolicy. Lubię mieć przestrzeń, swobodę,  spokój, mało hałasu i czyste powietrze ;)


10. Ulubiona i znienawidzona potrawa.
Może nie potrawa, ale kocham łososia i szpinak. A w szczególności połączenie tych dwóch składników :D Nie przepadam za pomidorową i zupami - kremami.


Za mną 10 pytań, już wiecie co nieco o mnie ;) 
Jak Wam się podoba? Lubicie takie posty? 

Buziaki, Adi :*

3 komentarze:

  1. Bardzo, bardzo mi miło, że zrobiłaś ten TAG :) Widzę, że nie jestem sama jeśli chodzi o marzenia z dzieciństwa. Ty kierowca rajdowy, ja astronauta :D

    OdpowiedzUsuń
  2. Przez ten tak można się czegoś więcej o człowieku dowiedzieć :) Fajnie, że go zrobiłaś :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga! Każdy ślad Twojej obecności tutaj bardzo mnie cieszy :) Wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na nie z przyjemnością. Chętnie również odwiedzę Twojego bloga, zostaw tylko jakiś ślad po sobie ;)

Copyright © 2014 Kuferek z Pięknem , Blogger