Mała zapowiedź ;)

Witajcie!


Słyszałyście o akcji Zostań Inspiratorką Rimmel Wake Me Up? Marka Rimmel postanowiła wyłonić 1000 osób, które otrzymają do przetestowania zestaw składający się z podkładu oraz maskary Wake Me Up. Warunkiem wzięcia udziału w akcji było wypełnienie ankiety na profilu Rimmel Polska na facebooku. Tak się składa, że znalazłam się w gronie szczęśliwców :) 

Ale od początku...

O całej akcji dowiedziałam się całkiem przypadkiem z innego bloga. Było to pod koniec maja. Postanowiłam wziąć w tym udział :) Na facebookowym profilu Rimmel Polska wypełniłam ankietę a następnie... zapomniałam o niej :D

Jakież było moje zdziwienie, kiedy sprawdzając pocztę natrafiłam na maila mówiącego o tym, że zostałam zakwalifikowana do grona Inspiratorek Rimmel Wake Me Up :)

Z ciekawości weszłam jeszcze raz w aplikację, w której wcześniej uzupełniałam ankietę i moim oczom ukazał się taki oto obrazek:


Powiem Wam, że zrobiło mi się bardzo miło zwłaszcza, że po raz pierwszy udało mi się zakwalifikować do jakiegokolwiek testu :) Nigdy nie miałam tego podkładu ani maskary, więc tym bardziej ucieszyłam się z takiej możliwości.

Teraz pozostaje mi tylko czekać na paczuszkę i... testować :D
O wszystkim dam Wam znać a recenzja produktów na pewno pojawi się na blogu :)

Wzięłyście udział w akcji? A może Wam również udało się zostać Inspiratorką Rimmel Wake Me Up? :)

Przy okazji zapraszam Was do śledzenia mnie na Instagramie oraz na Facebooku ;)
Buziaki, Adi :*

3 komentarze:

  1. Też z niecierpliwością oczekuję na paczuszkę:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też otrzymałam i bardzo się ucieszyłam :-)

    OdpowiedzUsuń
  3. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam:)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga! Każdy ślad Twojej obecności tutaj bardzo mnie cieszy :) Wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na nie z przyjemnością. Chętnie również odwiedzę Twojego bloga, zostaw tylko jakiś ślad po sobie ;)

Copyright © 2014 Kuferek z Pięknem , Blogger