Halloween z Yankee Candle - Candy Corn


Dziś Halloween! :D Dzień, który ma mnóstwo zarówno zwolenników, jak i przeciwników. Ja osobiście nie świętuję jakoś szczególnie, co nie znaczy, że należę do grona przeciwników. Absolutnie nie mam nic do tego dnia, nie przeszkadza mi (bo niby w czym?) a nawet uważam je za świetną okazję do zabawy i radości. W tym roku w Halloweenowy nastrój wprawia mnie wosk Candy Corn od Yankee Candle. 
Wosk z limitowanej Halloweenowej serii zapachowej Yankee Candle. Wyczuwalne aromaty: cukierki, słodka kukurydza.

Wosk kupiłam za 6 zł w sklepie Powiew Zapachu. Już w folii pachniał delikatnie, słodki ale nie mdlący. Zapach przypominał mi karmelowy popcorn. Całkiem przyjemnie :)Niestety po odpaleniu, nie poczułam praktycznie nic. Siedząc jednak dłużej w pomieszczeniu, daje się wyczuć delikatną słodycz. Zapach karmelu przeobraził się w wanilię, a kukurydza gdzieś zniknęła. Candy Corn nieco mnie przytłoczył i choć nie jest on mocno wyczuwalny i intensywny, to jednak nachalnie wpija się w mój nos. Może wielbicielkom wanilii i karmelu przypadnie do gustu, ja natomiast nie polubiłam się z nim zbytnio i musiałam otworzyć okno żeby zaczerpnąć świeżego powietrza.

Serio.  


Zapach co prawda może nie jest zły, ale to nie moja bajka. Nie tak wyobrażałam sobie słodycz Halloween.
Obchodzicie Halloween? Może wybieracie się gdzieś przebrani w różne stroje? :D
Ja zmykam piec ciasto z gruszkami. Aż mi ślinka cieknie na myśl o nim :D Wieczorem usiądę z herbatką i może obejrzę jakiś film (niekoniecznie straszny :P).


Buziaki, Andżelika :* 

1 komentarz:

  1. nie widziałam go u mnie w sklepie ale moze to i dobrze jak czytam ;)
    Pozdrawiam i zapraszam do mnie :)

    OdpowiedzUsuń

Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga! Każdy ślad Twojej obecności tutaj bardzo mnie cieszy :) Wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na nie z przyjemnością. Chętnie również odwiedzę Twojego bloga, zostaw tylko jakiś ślad po sobie ;)

Copyright © 2014 Kuferek z Pięknem , Blogger