Wyniki rozdania!

Jak zapowiadałam na Facebooku - dziś przychodzę z wyczekiwanymi przez Was wynikami Małego Rozdania :) Przyznam szczerze, że nie spodziewałam się tak licznego udziału. Do kogo trafi nagroda? Dowiecie się za chwilę :)Zanim ujawnię szczęśliwca, który będzie miał okazję przetestować Regenerum, podam kilka cyferek :D
W rozdaniu udział wzięło 91 osób, w tym:
- 2 osoby nie zostały wzięte pod uwagę (jedna usunęła konto, druga zgłosiła się po czasie)
- 1 osoba dodała zgłoszenie 2 razy
- pojawiło się wiele przypadków, gdzie osoba zgłaszająca się do rozdania napisała np, że lubi Kuferek z Pięknem na Facebooku a po moim dokładnym sprawdzeniu okazało się to nieprawdą. Chciałam Was uczulić na przyszłość żeby nie kłamać w zgłoszeniu bo to i tak wyjdzie na jaw ponieważ ja wszystko dokładnie sprawdzam. Szanujmy nawzajem swój czas, bo to trochę zajmuje kiedy ja sprawdzam po sto razy czy aby na pewno czegoś nie przeoczyłam skoro ktoś zadeklarował polubienie strony. :)


Myślę, że to tyle na ten temat. Przejdźmy do przyjemniejszych spraw :D


Nagrodę zdobywa:
Kochana! Serdecznie gratuluję! :) 
Jeszcze dziś wyślę do Ciebie maila :)


A Wam bardzo dziękuję za udział. Niebawem pojawi się kolejne rozdanie.

Buziaki, Andżelika :*

16 komentarzy:

Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga! Każdy ślad Twojej obecności tutaj bardzo mnie cieszy :) Wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na nie z przyjemnością. Chętnie również odwiedzę Twojego bloga, zostaw tylko jakiś ślad po sobie ;)

Copyright © 2014 Kuferek z Pięknem , Blogger