Yankee Candle Sugared Apple


yankee candle sugared apple w kominkuNiedawno pokazywałam Wam na Instagramie moje ostatnie zakupy. Wśród kosmetyków znalazły się również woski Yankee Candle. Przy wyborze zapachów kierowałam się faktem zbliżających się świąt :) Stąd też w moim zakupowym koszyku znalazł się między innymi świąteczny zapach Sugared Apple.
Wosk ten pochodzi z aromatycznej linii zapachowej z serii Classic. Według opisu na stronie sklepu goodies.pl wyczuwalnymi aromatami są: jabłko, cukier oraz wanilia. Wosk kupicie tutaj w cenie 7 zł.yankee candle sugared apple

Przyznam szczerze, że przy pierwszym kontakcie z tartą nieco przestraszyłam się tego zapachu. Wydał mi się jednocześnie kwaśny, mdły i mydlany oraz dosyć intensywny. Nie czułam tu żadnej słodyczy. Przy drugiej i trzeciej próbie powąchania wosku, zapach zmienił moje nastawienie. 
Im dłużej wąchałam tartę, tym bardziej pragnęłam użyć jej w kominku :) Zapach powoli mnie oczarowywał.

wosk yankee candle sugared apple

Wosk dobrze się kruszy więc nie miałam z tym problemów. Zapach ulatnia się z kominka stopniowo zaczynając od subtelnej waniliowo-cukrowej nutki, kończąc na jabłku zmieszanym z cukrem. Pachnie bajecznie! :) Nie jest wcale mdły ani kwaśny jak wydawał mi się na początku. Zapach jabłek jest pięknie wkomponowany w całość. 

Sugared Apple swoim zapachem przeniósł mnie do dzieciństwa :) Od razu skojarzył mi się ze smakiem i zapachem startych jabłek zmieszanych z cukrem. Jako dziecko uwielbiałam (no dobra, nadal uwielbiam :P) robić sobie takie deserki i zajadać się nimi :D 
yankee candle sugared apple
Podsumowując, zapach jest właśnie jak te jabłka z cukrem - idealne połączenie słodkiego i delikatnie kwaśnego smaku, dodatkowo otulone przyjemnie bijącym ciepełkiem. Sprawia, że pomieszczenie staje się miłe i przytulne.

Ja zakochałam się w tym zapachu, a Wy?


Buziaki, Andżelika :*


Przypominam o świątecznym rozdaniu! :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga! Każdy ślad Twojej obecności tutaj bardzo mnie cieszy :) Wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na nie z przyjemnością. Chętnie również odwiedzę Twojego bloga, zostaw tylko jakiś ślad po sobie ;)

Copyright © 2014 Kuferek z Pięknem , Blogger