Tifton 12 French Affair i 22 Dusky Lilac na paznokciach + kropkiWitajcie Was pierwszym wpisem w nowym roku! :) Dziś pokażę jak prezentują się na paznokciach kolejne dwa kolory Tiftona, które zamówiłam początkiem grudnia. Wybrałam dwa pastelowe odcienie i dodałam do nich kropki w odcieniu numer 29 Titan.Przed świętami chwaliłam się nowymi lakierami hybrydowymi w mojej kolekcji. Znów postawiłam na markę Tifton, której hybrydy są moimi pierwszymi lakierami tego typu i to na nich staram się opanować ten rodzaj manicure.
Tym razem postanowiłam połączyć dwa pastelowe odcienie - numery 22 French Affair oraz 22 Dusky Lilac. Pierwszy to delikatny, dziewczęcy odcień różu, natomiast drugi to taki niebieski fiolet :)
Bardzo podobają mi się różne kropeczki na paznokciach, dlatego na ostatnich zakupach bez wahania kupiłam sobie sondę. Postanowiłam wykorzystać ją i na różowych paznokciach zrobić takie zdobienie za pomocą lakieru numer 29 Titan. Znacie go z posta o nowych lakierach.
Niestety pierwszy raz z kropkami nie wyszedł mi zbyt zadowalająco. Na paznokciach powstały odstające kuleczki, co delikatnie widać. Myślę, że szary nie był dobrym pomysłem bo:
- jest za jasny i przy jednej warstwie był słabo widoczny
- dokładając drugą warstwę do każdej kropki sprawiłam, że lakier odstaje
- nadmiar sprawił, że kilka kulek delikatnie się rozlało
Mogłam użyć innego :) Jak wiadomo, człowiek uczy się na własnych błędach więc następnym razem wyjdą lepiej.


Co do lakierów - jestem w miarę zadowolona. French Affair daje ładne krycie przy dwóch warstwach ale niestety lubi zostawiać smugi i nakładać się nierówno. Przez to miejscami kolor jest mniej intensywny. Nałożyłam więc dwie warstwy tego lakieru i trzecią bardzo delikatną, cieniutką. Tak żeby zakryć mniej więcej te prześwity. Dzięki kropkom ich nie widać, ale bez nich wiem, że lakier nie byłby równomiernie nałożony. Nie wiem czy to kwestia samego lakieru czy moich marnych umiejętności :)

Dusky Lilac ładnie wygląda przy jednej warstwie, ale to druga  nadaje paznokciom pięknie nasyconej barwy i pełnego krycia. Kolor świetnie komponuje się z różem. Będzie też super wyglądał z innymi pastelowymi odcieniami. Osobiście widzę go w duecie z jakąś delikatną miętą lub z bananowym kolorkiem Semilaca :)
Buziaki, Andżelika :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga! Każdy ślad Twojej obecności tutaj bardzo mnie cieszy :) Wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na nie z przyjemnością. Chętnie również odwiedzę Twojego bloga, zostaw tylko jakiś ślad po sobie ;)

Copyright © 2014 Kuferek z Pięknem , Blogger