Co aktualnie dzieje się na moich paznokciach?Po ostatniej próbie z kropkami  postanowiłam dać sobie z nimi spokój na jakiś czas. Same przyznacie, że nie wyszły oszałamiająco :P Dziś pokażę Wam co aktualnie gości na moich paznokciach. Po raz kolejny będą to lakiery marki Tifton, a kolory, które wybrałam znacie już z poprzednich paznokciowych postów. Pierwszy raz jednak wystąpią w takim połączeniu.Mając już dość róży przez ostatni miesiąc, wybrałam czerwień o numerze 4 Sexy Red, oraz szary odcień numer 29 Titan. W poprzednich postach pojawiły się one tutaj, tutaj i tutajCzerwonym pomalowałam paznokcie na kciuku oraz małym i wskazującym palcu. Na pozostałe dwa nałożyłam szary z tym, że jeden z nich ozdobiłam dodatkowo efektem syrenki. Przyznam szczerze, że bardzo spodobało mi się to, co wyszło ostatecznie :) Pyłek sprawił, że szary lakier cudownie się mieni.  


Jak podoba Wam się połączenie kolorów i efekt syrenki na szarym kolorze?

A tak przy okazji, zamawiałyście coś kiedyś na alledrogeria.pl? Dokładnie tydzień temu złożyłam zamówienie i... nic :D Wciąż widnieje status "Przygotowanie w toku". Nie wiem czy o mnie zapomnieli, czy może to tak długo trwa. Jeśli do poniedziałku/wtorku nic się nie zmieni, to pewnie do nich napiszę, bo zaczynam się już niecierpliwić. Miałyście z nimi jakieś doświadczenia? Podzielcie się w komentarzu :)


Buziaki, Andżelika :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zapraszam do komentowania i obserwowania bloga! Każdy ślad Twojej obecności tutaj bardzo mnie cieszy :) Wszystkie komentarze czytam i odpowiadam na nie z przyjemnością. Chętnie również odwiedzę Twojego bloga, zostaw tylko jakiś ślad po sobie ;)

Copyright © 2014 Kuferek z Pięknem , Blogger